Wyjątkowy, darmowy trening od Bartka z UltraFacet.pl:

"Jak zacząć skutecznie poznawać nieograniczoną liczbę kobiet które Ci się podobają przez internet i jak budować z nimi wiele luźnych i szczerych relacji lub znaleźć kochającą dziewczynę albo żonę na którą zasługujesz"

...bez znaczenia na to w jakim wieku jesteś i nawet jeśli nie jesteś przystojny, nie jesteś wysoki, nie jesteś bogaty i nawet jeśli jesteś łysy, nieśmiały oraz introwertyczny tak jak ja

DARMOWY TRENING Z Bartkiem:

  • Jak prowadzić rozmowę i relację od poznania przez internet do związku 
  • Jak stać się mężczyzną Sigma którego kobiety pożądają bardziej niż Alfa
  • Moja najlepsza pierwsza wiadomość, która uzyskuje 90% odpowiedzi od kobiet

100% ZA DARMO - NASTĘPNY TRENING JUŻ DZISIAJ!

Bartek nigdy nie był naturalnie dobry z kobietami. Ani nie był przystojny, ani wysoki, ani nie pochodził z bogatej rodziny, a do tego szybko wyłysiał, był nieśmiały i introwertyczny. Przez wszystkie młodzieńcze lata dziewczyny które mu się podobały ignorowały go, a z tymi nielicznymi u których widział, że mogą być nim zainteresowane, nie wiedział co zrobić żeby do czegoś między nimi doszło.

Dzisiaj Bartek ma za sobą setki relacji z kobietami, w tym wiele przygód, luźnych relacji, dwa poważne i długie związki (jeden 5-cio letni) z kobietami które były prawdziwymi materiałami na żonę oraz wiele przyjaźni i niesamowitych relacji z kobietami.

I to wszystko nie stało się przypadkiem. Bartek przechodził przez wszystkie etapy rozwoju jako mężczyzna oraz w relacjach damsko-męskich. Edukował się z książek, słuchał trenerów i guru, brał udział w licznych szkoleniach z samorozwoju i z relacji damsko-męskich, uczył się psychologii oraz sam próbował i testował wiele rzeczy. Przechodząc przez wiele trudnych czasów, porażek, bólu, wzlotów, upadków i złamanych serc odkrył prawdę na temat relacji damsko-męskich i sukcesów w nich. Prawda leży pośrodku. Ani popularne informacje z mediów nie działają, ani informacje różnych trenerów i guru uwodzenia nie działają.

Bartek na podstawie swojego 14 letniego doświadczenia, opracował dla siebie prosty i skuteczny system poznawania kobiet przez internet. Dzięki niemu można bez problemu poznawać od 1 do 7 nowych atrakcyjnych i wartościowych kobiet tygodniowo na autopilocie, bez wychodzenia z domu. Bez potrzeby uganiania się za kobietami po mieście, w centrach handlowych i w innych miejscach publicznych.

W tym darmowym treningu Bartek zdradza jak działa jego system, oraz jak Ty też możesz go użyć już dziś, żeby zacząć poznawać atrakcyjne i wartościowe kobiety przez internet, z czego możesz zbudować wiele luźnych relacji lub znaleźć dziewczynę albo żonę na którą zasługujesz.

Jakie rezultaty mają faceci którzy posłuchali porad Bartka:

100% ZA DARMO - NASTĘPNY TRENING JUŻ DZISIAJ!