4 najlepsze i najgorsze miejsca do poznawania kobiet

Są 4 miejsca gdzie można poznawać kobiety. 

  1. W kręgach znajomych
  2. W miejscach publicznych, w ciągu dnia
  3. W nocy w klubach, pubach, na imprezach
  4. W internecie 

Omówmy zalety i wady każdego z nich. 

Poznawanie kobiet w kręgach znajomych. 

Poznawanie kobiet poprzez kręgi swoich znajomych jest najbardziej naturalnym środowiskiem do tego. U podstaw leży nasza ewolucja. Ewoluowaliśmy do życia w stadzie i grupie.

Poznawanie nowych kobiet w grupie jest najłatwiejszym sposobem, bo jest to komfortowe środowisko, masz rekomendację znajomych i nikt nie jest dla siebie niemiły. W grę wchodzi reputacja.

Minusem poznawania kobiet przez kręgi znajomych jest to, że po pierwsze nie każdy ma swoje kręgi znajomych, co w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej utrudnione, bo więcej czasu spędzamy z technologią i internetem. Dodatkowo, w kręgu Twoich znajomych liczba nowych osób jest ograniczona i może nie być w niej kobiet które Ci się podobają.

Poznawanie kobiet przez kręgi znajomych daje Ci najbardziej ograniczony wybór z kobiet które Ci się podobają, chyba że sam budujesz swoje kręgi znajomych. 

Poznawanie kobiet w miejscach publicznych, w ciągu dnia

Tu zaczyna się jazda bez trzymanki. Z jednej strony masz olbrzymi wybór i możesz poznać jakąkolwiek kobietę która Ci się spodoba, ale umiejętność poznawania obcych wymaga od Ciebie, żebyś wiedział co robisz. Poznawanie obcych osób i do tego w ciągu dnia jest nienaturalne dla nas biologicznie. Strach i stres przed podchodzeniem i poznawaniem nowych osób, na trzeźwo i w ciągu dnia, to kombinacja z jaką większość facetów nie potrafi sobie poradzić. 

Zaletami poznawania kobiet w dzień jest to, że możesz poznawać kobiety które Ci się podobają przy okazji, oraz masz dostęp do kobiet spoza swoich kręgów społecznych. Również poznawanie kobiet w ciągu dnia pozwala Ci poznać kobiety które nie imprezują i nie wychodzą często w weekendy wieczorami, do typowych miejsc w jakich poznają się ludzie. 

Minusów poznawania kobiet w miejscach publicznych w ciągu dnia jest sporo na początku. Bariera wejścia jest duża. Podchodzisz do kobiet które nie wyraziły przeważnie Tobą zainteresowania, mogą być zajęte lub w złym nastroju. Jest wiele czynników jednocześnie które będą powodowały, że będziesz odrzucany tak czy owak. Im mniej masz zrozumienia psychologii, dynamiki społecznej, własnej psychikii oraz procesu wywierania dobrego pierwszego wrażenia i prowadzenia rozmowy z nieznajomą osobą gdy nie macie tematów wspólnej ani wspólnej historii, tym ciężej Ci będzie. Właśnie dlatego większość facetów nie poznaje kobiet w dzień. Kombinacja nienaturalnego dla nas biologicznie i społecznie środowiska wraz z brakiem alkoholu który to znieczuli, powoduje że jest to bardzo trudne dla większości facetów.

Poznawanie kobiet w nocy w klubach, pubach, na imprezach

Poznawanie kobiet w środowisku nocnym jest czymś pomiędzy poznawaniem kobiet w dzień i przez kręgi znajomych. Z jednej strony poznajemy obce osoby, z drugiej jest to społecznie przyjęte jako naturalne i nie jest obciążone takim dużym balastem poznawania nowych osób. Dodatkowo bardzo często pojawia się alkohol, który wyłącza wiele społecznie zaprogramowanych w nas oporów. Zarówno u facetów jak i u mężczyzn. 

Zaletami poznawania kobiet w nocy jest to, że masz duży wybór w kobietach spoza Twojego kręgu społecznego i jest duża ilość nowych kobiet do poznania w jednym miejscu.

Minusów jednak też jest sporo. Takie środowisko nie jest dla każdego. Introwertycy będą się męczyć. Nie można też za bardzo poznawać kobiet wychodząc samemu. Da się to zrobić i najlepsi faceci z kobietami robią to regularnie, ale potrzebna jest droga rozwoju, żeby dać sobie radę samemu wychodząc na miasto w nocy, żeby kogoś poznać. Dodatkowo alkohol choć jest akceptowalny, to często potrafi przekreślić Twoje szanse z kobietami, jeżeli zbyt bardzo się upijesz.

Podsumowując, poznawanie kobiet w nocy jest unikalnym środowiskiem. Wysoki wybór i wyższa konkurencja zmusza Cię do większego rozwoju umiejętności socjalnych, żeby udało Ci się być skutecznym w poznawaniu nowych osób w tak wysoce stymulującym i konkurencyjnym środowisku. Tak jak poznawanie kobiet w dzień, to bardzo techniczna gra w brydża, tak poznawanie kobiet w klubach i na imprezach bardziej przypomina walkę gladiatorów. 

Poznawanie kobiet przez internet

Poznawanie kobiet przez internet jest ewolucją naszych czasów. Coraz więcej osób poznaje się przez internet i to będzie się kontynuowało. Dlaczego? Bo internet ma najwięcej plusów względem minusów, jeśli chodzi o poznawanie kobiet.

Plusów poznawania kobiet przez internet jest wiele. Masz olbrzymi wybór. Są dostępne aplikacje randkowe i portale społecznościowe na których masz dostęp do kobiet, których prawdopodobnie nigdy nie spotkasz na żywo. Nie ma strachu i stresu przed podchodzeniem do obcych osób. Nie ma pijanych gości którzy walczą o kobiety i chcą się z Tobą bić. Internet daje też tak dużą skalę, że możesz poznać tak dużo kobiet i umówić się na tak wiele randek, że nie będziesz miał nawet czasu żeby na nie chodzić. 

Czy internet jest świętym gralem na poznawanie kobiet?  

W pewnym sensie tak, ale ma jeden niewidzialny minus. Poznawanie kobiet przez internet wydaje się bardzo łatwe, ale większość facetów ma słabe rezultaty, albo nie ma żadnych. 

Dlaczego? 

Bo w internecie wszystko dzieje się szybko. Jeżeli masz braki w swoich umiejętnościach prezencji, rozmowy i działania relacji damsko-męskich, to nie będziesz mieć dobrych rezultatów. Większości facetów wydaje się, że w internecie nie trzeba mieć umiejętności, a potem nie mają rezultatów i narzekają, że kobiety w internecie tylko chcą się dowartościować, albo że liczy się tylko wygląd. Natomiast to nie jest prawda. Kobiety spotykają się z facetami, którzy wiedzą co robią w internecie. Np ja używając internetu mogę w dużym mieście w ciągu tygodnia umówić się na 2 randki dziennie. W mniejszych miastach i miejscowościach te liczby mogą być mniejsze, bo to zależy po prostu od ilości dostępnych kobiet, ale poznawanie kobiet przez internet działa wszędzie tak samo. Jedyną różnicą jest skala. 

Oczywiście poznawanie kobiet przez internet działa, jeżeli wiesz co robisz.

Dlatego jeżeli chcesz nauczyć się od A do Z jak poznawać kobiety przez internet, to zapisz się na mój darmowy trening tutaj

Pozdrawiam,

Bartek

Podoba Ci się? Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Lipiec 6, 2019
>