3 największe błędy które popełniają faceci gdy poznają kobiety przez internet

Czy zdarza Ci się, że chcesz poznać jakąś kobietę na aplikacji randkowej albo portalu społecznościowym, a ona ignoruje Cię i nie odpisuje?

Albo odpisuje, ale bardzo zdawkowo, potem rozmowa się urywa i nigdy nie dochodzi do randki?

Albo dziewczyna pisze że chce się spotkać, ale gdy przychodzi co do czego to pisze, że nie ma czasu i Cię zwodzi?

Hej jestem Bartek, miałem ponad 150 intymnych relacji z kobietami, dwa długie i szczęśliwe związki oraz mam swój system na umawianie się na nawet 2 nowe randki dziennie przez internet. I to wszystko pomimo tego, że nie jestem przystojny, nie jestem wysoki, nie pochodzę z bogatej rodziny i jestem łysy.

Gdy patrzę na to co dzisiaj robią faceci którzy próbujący poznawać kobiety przez internet, to ciągle widzę te 3 największe i kardynalne błędy, które niemal natychmiast przekreślają ich szanse na poznawanie kobiet które im się podobają.

1) Brak zrozumienia dynamiki relacji damsko-męskich

Nikt nie rodzi się dobry z kobietami. Jesteśmy osobną płcią i z czasem uczymy się naturalnie co działa, a co nie działa z kobietami. Problem w tym, że to czego uczy się większość facetów o relacjach damsko-męskich jest z filmów oraz z popularnych mediów. A tam wszystko jest magicznie, romantycznie, facet musi mieć dobrą pracę, dużo kasy, fajny samochód, dobre ciuchy, iść na siłownie, być przystojnym, popularnym, być samcem Alfa i mieć super życie. Wielkie korporacje omamiają facetów, że muszą kupić te wszystkie drogie rzeczy, żeby odnosić sukcesy z kobietami, bo po prostu chcą na nich zarobić.

Jednak każdy facet który poszedł tą drogą szybko sobie uświadamia, że to nie działa. Tak jak kobiet nie było w ich życiu wcześniej, tak i dalej ich nie ma, gdy zapłacą za te wszystkie gadżety. jest nawet gorzej. Bo myślisz sobie “przecież mam to wszystko co miałem mieć, a kobiet dalej nie ma. Co teraz?”

I niestety większość facetów do końca życia nie dowie się prawdy o tym jak, działa dynamika damsko-męska. A bez zrozumienia tego jak działa kobieca psychologia i jak kobiety wybierają facetów, będą oni ciągle zdezorientowani i nie będą wiedzieć, dlaczego kobiety ich ignorują, dlaczego nie odpisują, dlaczego odwołują randki, dlaczego po randce nie dochodzi do czegoś więcej i dlaczego potem kobiety ich zdradzają i zostawiają.

Dlatego każdy facet absolutnie musi nauczyć się z pewnego źródła i od dobrego nauczyciela tego, jak naprawdę działa dynamika damsko-męska. Inaczej nigdy nie będzie umiał się w niej poruszać i nigdy nie będzie zdobywał kobiet, na które zasługuje.

2) Źle zrobiony profil

Większość facetów nie umie dobrze stworzyć swojego profilu na aplikacjach randkowych oraz portalach społecznościowych. Myślą że robią to dobrze, ale prezentują na nim tylko 10% swojego potencjału i wychodzą bardzo nieatrakcyjnie. Wrzucają słabej jakości zdjęcia, nie przerabiają ich w programie graficznym, wrzucają selfie, próbują lansować się kasą albo życiem w zbyt oczywisty sposób, nie zastanawiają się nad kolejnością swoich zdjęć oraz nie profilują się pod typ kobiet które chcą poznawać.

Faceci nie zdają sobie sprawy, że profil prezentuje ich tylko tak atrakcyjnie, jak ich najsłabsze zdjęcie. Jedno słabe zdjęcie potrafi przekreślić cały profil. Tylko 16% facetów konsultuje budowę swojego profilu z ekspertami, w porównaniu do aż 30% kobiet które to robią.

Jeżeli kobiety nie odpisują Ci na pierwsze wiadomości albo odpisują, a potem rozmowy się urywają to znaczy, że masz jakieś krytyczne błędy w Twoim profilu (albo nie potrafisz pisać z kobietami, ale o tym za chwilę).

Dlatego faceci często pytają się “jak mam pisać z kobietami, żeby były zainteresowane”, a problem nie leży często w pisaniu tylko w tym, że nie potrafią się dobrze zaprezentować na swoim profilu. Absolutnie musisz znać całą psychologię tworzenia profilu i wiedzieć jak go stworzyć pod swój charakter i osobowość, jeżeli chcesz skutecznie poznawać kobiety przez internet i mieć z tego prawdziwe randki.

3) Brak sprawdzonego procesu

Każda relacja z kobietą dzieli się na 3 etapy: 1) Umówienie się na randkę 2) Prowadzenie randki do czegoś więcej 3) Prowadzenie relacji już po pierwszym razie

Większość facetów ciągle robi wszystko na czuja. Piszą byle co. Co im ślina na język w danym momencie przyniesie. Nie potrafią płynnie rozkręcić rozmowy. Nie wiedzą co pisać, gdy dziewczyna nie inwestuje w rozmowę. Nie wiedzą jak zaproponować spotkanie. Kobiety przychodzą na randki, ale ani nie chcą się pocałować, ani nie chcą żeby doszło do czegoś więcej, ani nie chcą spotkać się ponownie. A nawet jak dojdzie do czegoś więcej, to potem faceci popełniają krytyczne błędy, przez które kobiety nagle urywają z nimi znajomość.

Jest tak dlatego, bo faceci nie mają ustalonej struktury poznawania kobiet od pierwszej wiadomości, przez pierwszy raz, aż do czegoś więcej. Z każdą kobietą robią coś innego, zachowują się inaczej i nie potrafią atrakcyjnie zaprezentować swojej prawdziwej osobowości.

Przez to nie mają w ogóle rezultatów, albo mają je bardzo nieregularne. Czasem coś się uda, a potem się nie uda.

Jeżeli chcesz mieć regularne rezultaty z kobietami które Ci się podobają i na jakie zasługujesz, to musisz mieć sprawdzony i stabilny proces do poznawania ich. Musisz wiedzieć co robić od pierwszej wiadomości, przez randkę, do pierwszego razu i jak rozwijać późniejsze relacje.

Czy popełniasz choć jeden z tych 3 błędów?

Nawet jak popełniasz tylko jeden z nich, to nie będziesz mieć dobrych i regularnych rezultatów z kobietami. Relacje z kobietami są bardzo zero-jedynkowe. Albo masz cały system który działa, albo masz gdzieś dziurę, która sabotuje Twoje rezultaty. Pomimo tego, że resztę możesz mieć dobrą. Niestety tak wygląda rzeczywistość. Właśnie dlatego tylko 20% facetów ma dostęp do 80% kobiet.

Czy chcesz poznać sprawdzony system do poznawania kobiet przez internet?

Przez ostatni miesiąc pracowałem po 10-12 godzin dziennie, żeby przygotować DARMOWY trening internetowy, w którym ujawniam mój cały system i proces, dzięki któremu umawiam się nawet na 2 randki dziennie z kobietami które mi się podobają przez internet, a potem jak prowadzę randki i relacje tak, żeby to kobiety same chciały, żeby doszło do czegoś więcej między nami. Pomimo tego, że nie jestem wysoki, nie jestem przystojny i szybko wyłysiałem.

Na razie rejestracje na trening są otwarte, ale testuję wiele rzeczy, więc nie obiecuję jak długo trening będzie dostępny.

Możesz zapisać się tutaj: https://ultrafacet.pl/darmowy-trening/internet/

Ten trening jest bardzo intensywny i zawiera prawdziwą wiedzę której nie widziałeś nigdzie indziej i którą możesz natychmiast zacząć stosować w praktyce, żeby osiągać lepsze rezultaty z kobietami. To nie jest żadne bezużyteczne wideo jakich jest pełno na w internecie i na YT.

To czego się nauczysz w tym treningu, jest odpowiedzialne nie tylko za moje ponad 150 intymnych relacji oraz 2 wieloletnie związki, pomimo że nie jestem przystojny, nie jestem wysoki i szybko wyłysiałem, ale też pomogło wielu moim podopiecznym osiągać niesamowite sukcesy z kobietami.

Dlatego bez znaczenia czy chcesz tworzyć wiele luźnych relacji z kobietami, czy znaleźć szanującą Cię i kochającą kobietę na dziewczynę lub żonę, czy być może nawet jesteś teraz z kobietą z którą jesteś nieszczęśliwy i chciałbyś poznać kogoś na kogo naprawdę zasługujesz, to ten trening jest dla Ciebie.

Zarezerwuj swoje miejsce, dopóki trening jest dostępny tutaj:

https://ultrafacet.pl/darmowy-trening/internet/

Podoba Ci się? Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Lipiec 23, 2019
>