21 rzeczy których nauczyłem się o kobietach podczas 14 lat doświadczeń

Oto 21 rzeczy których się nauczyłem podczas całego mojego 14 letniego doświadczenia z kobietami:

1) Inicjatywa

Większość kobiet nie wykaże inicjatywy w Twoim kierunku. To ich uwarunkowanie biologicznie i społeczne. Jeżeli chcesz mieć w swoim życiu kobietę lub kobiety które Ci się podobają i na jakie zasługujesz, to zawsze jako mężczyzna musisz podejmować inicjatywę i działanie.

2) Hipergamia

Kobiety są hipergeniczne. To oznacza, że tak jak Tobie mogą podobać się różne kobiety powyżej i poniżej Twojego statusu społecznego, tak kobietom podoba się zawsze ograniczona liczba najbardziej wartościowych facetów. To powoduje, że relacje damsko męskie są bardzo zero-jedynkowe. Albo masz umiejętności z kobietami i masz więcej kobiet w swoim życiu niż potrzebujesz, albo nie masz ich prawie w ogóle. Hipergamia powoduje, że tylko 20% facetów ma dostęp do 80% kobiet.

3) Wygląd

Im bardziej atrakcyjny jesteś fizycznie (bo taki się urodziłeś), tym będziesz miał łatwiej z kobietami na początku. Kobiety same będą inicjowały interakcję z Tobą i będziesz miał lepsze pierwsze reakcje ze strony kobiet. Natomiast po pierwszych reakcjach wygląd fizyczny nie skompensuje Ci braku umiejętności i charakteru. Dodatkowo, przystojni faceci często nie rozwijają swoich umiejętności z kobietami, bo otrzymują dużo “za darmo”. Przez to mają ślepy punkt i nie potrafią zdobywać bardziej atrakcyjnych kobiet z lepszym charakterem, bo wygląd im już nie wystarcza, a umiejętności mają za mało.

4) Atrakcyjna prezencja

Bez znaczenia na to czy jesteś naturalnie przystojny czy nie, absolutnie musisz dbać o swój wygląd i prezencję. Możesz mieć niesamowity charakter, ale jeżeli nie dbasz o swoją fryzurę, zarost, świeże i dobrze dopasowane ubranie oraz zapach, to zaniżasz swoje szanse z kobietami o 90%. Brzydki, ale zadbany facet, jest bardziej atrakcyjni niż przystojny i niezadbany.

5) Pieniądze

W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy nie dbają tak bardzo o zasób portfela kobiet, kobietom imponuje to, jak duże masz zasoby finansowe. Jest to najbardziej udokumentowana badaniami różnica między kobietami i mężczyznami. Natomiast jeśli jedyne co masz to tylko pieniądze i próbujesz ich użyć lub pokazać je, żeby zaimponować kobietom, to będą one Cię odrzucały. Jest tak dlatego, bo kobiety widzą, że próbujesz je kupić, a to jest totalnie nieatrakcyjne. Same pieniądze bez umiejętności z kobietami i bez rozwoju atrakcyjnego, męskiego charakteru nie działają. Dlatego ostatecznie nie musisz być bogaty, żeby mieć niesamowite sukcesy z kobietami. Pieniądze są tylko dodatkiem do Ciebie oraz tego, jak atrakcyjnie prezentujesz samego siebie i Twój charakter.

6) Wzrost

Większość kobiet odrzuci Cię natychmiast, jeżeli jesteś dla nich za niski. Bez znaczenia kim jesteś, jaki masz charakter i ile masz pieniędzy. Po prostu dla kobiety fizycznie i społecznie jest niekomfortowe, gdy jest obok zbyt niskiego faceta. Generalnie, kobieta czuje się dobrze z facetem, który jest tak wysoki jak ona na szpilkach. W takim przedziale wzrostu możesz mieć teoretycznie każdą kobietę. Gdy kobieta widzi, że jak założy szpilki to będzie wyższa od Ciebie, lub gdy już na szpilkach jest wyższa od Ciebie, to Twoje szanse spadają. Oczywiście możesz mieć wyższe kobiety od Ciebie, ale będzie to raczej wyjątek, a nie reguła i nie liczyłbym na to.

7) Wiek

Kobiety preferują starszych od siebie mężczyzn. Jest do udokumentowane naukowo w badaniach ponad 150 różnych kultur na całym świecie. Średnia różnica wieku między kobietami i mężczyznami zależy od kraju. W Polsce jest to 5 – 7 lat. To znaczy, że jeśli odejmiesz teraz od swojego wieku 5 lat, to możesz bez problemu poznawać kobiety w takim wieku. Jeżeli chcesz poznawać kobiety młodsze od Ciebie o więcej niż 5 lat, to kobiety będą inaczej Cię postrzegać i musisz mieć już dobre umiejętności z kobietami oraz atrakcyjny charakter i prezencję, żeby kobieta nie skreśliła Cię tylko przez Twój wiek. Facet który szlifuje swoje umiejętności z kobietami, dopiero po 30-tce zyskuje swoją największą wartość i śmiało może poznawać kobiety które są w wieku nawet 20-25.

8) Charakter i osobowość

Twój charakter, osobowość i umiejętności jego atrakcyjnej prezencji, to najważniejsze rzeczy które musisz rozwijać, jeśli chcesz mieć sukcesy w relacjach z kobietami. Tylko one potrafią skompensować gorszy wygląd fizyczny, niższy wzrost, słabszą genetykę lub mniejszy zasób portfela. Jeżeli nie masz umiejętności atrakcyjnej prezencji Twojego charakteru, to nigdy nie osiągniesz maksymalnego potencjału z kobietami i nie poznasz tak wartościowej kobiety, na jaką naprawdę zasługujesz.

9) Kontrola emocjonalna

Jako mężczyźni jesteśmy bardziej logiczni niż kobiety. A relacje damsko-męskie są bardzo emocjonalne. Twój mózg będzie płatał Ci figle emocjonalne, a kobiety będą Cię testować i nie będą ułatwiać Ci sprawy. Musisz zrozumieć swoją psychologię i umieć zarządzać Twoim mózgiem oraz emocjami. W przeciwnym wypadku, Twój mózg będzie sabotował Cię emocjonalne i spowoduje zachowania potrzebujące oraz desperackie, które są mało atrakcyjne i które będą odstraszać od Ciebie kobiety.

10) Bycie Alfa

Bycie Alfa oznacza tylko byciem przywódcą jakiejś grupy. Jeżeli jesteś szefem i przywódcą, to kobiety z danej grupy będą czuły do Ciebie pociąg. Lecz większość facetów i popularne media propagują ideę, że Alfa to bycie pewnym siebie, cwaniakiem, głośnym facetem i że jest wymagane, żeby osiągać dobre rezultaty z kobietami. Nic bardziej mylnego. Udawanie takich zachowań powoduje, że tracisz atrakcyjność w oczach kobiety, bo ona widzi że udajesz. Bycie Alfa oraz udawanie Alfa nie jest kompletnie potrzebne, żeby odnosić sukcesy z kobietami.

11) Inwestycja

Na każdym etapie Twojej znajomości z kobietą, musisz dać jej przestrzeń na inwestycję. To jest ciężkie dla facetów, bo są oni przyzwyczajeni żeby ciągle gonić za kobietą, ze strachu że ją stracą. To poniekąd bierze się z tego, że kobiety generalnie nie wykazują inicjatywy i często grają niedostępną. A wystarczy, że podczas pisania z kobietą napiszesz coś co nie wymaga odpowiedzi i nie jest żadnym pytaniem. Pozwól kobiecie zainwestować samej w rozmowę. Jeżeli nie pozwolisz jej inwestować w Waszą interakcję i nie pozwolisz jej Ciebie zdobywać, to ona nigdy nie będzie Cię szanować i ciągle będzie się Ci opierać.

12) Balans

Kobiety tak naprawdę chcą zbalansowanego faceta. Nie chcą tylko umównego Alfy ani Bety. Musisz być w swoim rdzeniu dobry, miły i uprzejmy, ale musisz też mieć swoje twarde zasady i standardy. Faceci którzy są dobrzy i mili, mają tendencję do zbytniego ulegania. Z kolei faceci zbyt cwaniakujący często mają problemy z pójściem na kompromis. Obydwie te cechy odrzucają kobiety. Bądź miły, dobry, ciepły i uprzejmy, ale gdy kobieta przekroczy Twoje standardy zachowania, zakomunikuj jej to odpowiednio i nie ulegaj. To jest klucz do prawdziwych umiejętności oraz sukcesów z kobietami.

13) Umiejętności

Znajomość zasad dynamiki społecznej, psychologii, oraz relacji damsko-męskich jest kluczowa, jeżeli chcesz mieć satysfakcjonujące sukcesy z kobietami. Bez zdobycia umiejętności społecznych oraz umiejętności z kobietami, nie będziesz umiał poznawać kobiet, nie będziesz miał wyboru, ani nie będziesz potrafił prowadzić i utrzymywać długoterminowych relacji z kobietami. Musisz mieć te umiejętności długofalowo, bo kobiety przeważnie są emocjonalne i nieświadomie potrafią zniszczyć związek od środka.

14) Rzeczywistość

Musisz uświadomić sobie, że to jakie rezultaty z kobietami masz teraz, są wynikiem tego co teraz robisz. Jeżeli teraz nie masz satysfakcjonujących Cię rezultatów z kobietami i czegoś nie zmienisz, to będziesz mieć takie rezultaty jak masz teraz, do końca życia. Nic się nie zmieni. Przerażające, ale prawdziwe.

15) Umawianie się na randki

Zawsze proponuj randki “miękko”. To znaczy, nigdy ustalaj z góry dnia ani godziny, kiedy chcesz się spotkać. Kobiecie może po prostu nie pasować czas i wtedy Cię odrzuci. Zawsze pytaj: “Chcesz się niedługo zobaczyć?” i dopiero gdy powie jasne “TAK”, zapytaj “Ok, kiedy masz wolny wieczór?”. Jeżeli na miękką propozycję spotkania kobieta odpisuje cokolwiek innego niż ochocze “TAK”, to nie jest Tobą zainteresowana i zbyt mało atrakcyjnie zaprezentowałeś się wcześniej. Nie proponuj spotkania dalej, tylko zbuduj więcej wartości między Wami.

16) Prowadzenie randek

Większość facetów zbyt szybko eskaluje fizycznie oraz intymnie randki. Prowadzenie randki do czegoś więcej na pierwszej randce, dla większości facetów którzy nigdy nie rozwijali umiejętności w relacjach damsko-męskich, kończy się zniszczeniem relacji z kobietą. Jeżeli nie wiesz dokładnie co robisz, to nigdy nie proponuj pójścia do Ciebie ani do niej na pierwszej randce. Spędź miło czas z kobietą, dobrze się baw i spraw, żeby ona chciała przyjść na drugą randkę. Jeżeli kobiety nie przychodzą na drugie randki z Tobą, to znaczy że masz problemy w Twoich umiejętnościach. A jeżeli spotkałeś się na 4 randki z kobietą i pomimo Twoich prób nie doszło do czegoś więcej między wami, to na 99% jesteś zaszufladkowany jako przyjaciel, albo kobieta wykorzystuje Cię na stawianie randek. W takim przypadku przestań się spotykać z taką dziewczyną, a gdy ona zapyta co się stało to powiedz jej po prostu jak jest i spotkaj się z nią tylko wtedy, gdy ona zechce eskalować relację romantycznie. W przeciwnym wypadku nie daj się wykorzystywać.

18) Relacje

Gdy dojdzie do czegoś więcej między Tobą a kobietą, to nigdy nie proponuj jej ponownego spotkania u Ciebie lub u niej. To pokazuje, że zależy Ci tylko na jednym. A kobiety pragną relacji i związków. Nie tylko przygód i fizyczności. Dlatego po pierwszym razie zaproś kobietę gdzieś na randkę i spędźcie miło czas. A jeżeli nie chcesz tego robić, bo szkoda Ci na to czasu to znaczy, że spotykasz się z nieodpowiednią kobietą. Najlepsza intymność jest z kobietami, z którymi lubisz spędzać czas.

19) Poznawanie kobiet w kręgach znajomych

Poznawanie nowych kobiet w kręgach znajomych jest najłatwiejszym z możliwych sposobów. Jeżeli masz krąg znajomych i są w nim kobiety które Ci się podobają, to po prostu spędzaj z nimi czas naturalnie i przejaw intencję romantyczną. To bardzo proste. Minusem poznawania kobiet w kręgach znajomych jest to, że możesz go po prostu nie mieć, albo nie ma w nim kobiet które Ci się podobają. W takim wypadku, pozostaje Ci poznawania kobiet w dzień, w nocy lub przez internet.

19) Poznawanie kobiet w dzień

Zaletami poznawania kobiet w dzień w miejscach publicznych jest to, że możesz wyjść sam i poznać nieznajomą kobietę, spoza Twojego kręgu znajomych. Poznając obce kobiety stajesz się naprawdę niezależny. Jednak poznawanie obcych kobiet w miejscach publicznych bez wspólnego kontekstu jest na początku bardzo trudne, bo jest nienaturalne społecznie, jest stresujące i musisz mierzyć się bardzo często z bolesnym odrzuceniem, które jest poza Twoją kontrolą. Jeżeli chcesz poznawać kobiety w dzień, to absolutnie musisz nauczyć się tego od doświadczonej osoby, żeby zaoszczędzić sobie lat porażek, błędów i wychodzenia na dziwnego faceta.

20) Poznawanie kobiet w nocy

Podobnie do poznawania kobiet w dzień, poznawanie kobiet w nocy w barach, w klubach i na imprezach pozwala Ci być niezależnym. Jednak w tym środowisku ciężko jest wychodzić samemu (choć jest to możliwe), kobiety są bardziej niemiłe, bo podchodzi do nich wielu pijanych facetów, oraz środowisko jest głośne i bardzo konkurencyjne. To środowisko faworyzuje ekstrawertyków i przystojnych gości. Najważniejsze jest to, żebyś nie pił w ogóle albo pił tylko minimalną ilość alkoholu. Picie na początku pozwala Ci się rozluźnić i ośmielić, ale jeżeli wypijesz za dużo, to potem jesteś zbyt pijany, żeby doprowadzić do czegoś więcej z kobietą. Tak samo jak z poznawaniem kobiet w dzień, jeżeli chcesz nauczyć się tej umiejętności, to absolutnie musisz nauczyć się tego od doświadczonej osoby. To zaoszczędzi Ci lata porażek i błędów. Szczególnie, że jest to trudne i bardzo konkurencyjne środowisko.

21) Poznawanie kobiet przez internet

Internet jest swego rodzaju świętym gralem, jeżeli chodzi o poznawanie kobiet. Możesz poznawać kobiety przez aplikacje randkowe albo przez portale społecznościowe. Próg wejścia jest bardzo niski. Jest to też środowisko bezstresowe i masz dostęp do 90% kobiet które są w Twoim mieście/miejscowości, a których prawdopodobnie nawet nigdy nie spotkasz przypadkiem na żywo. Potencjał i zasięg jest ogromny.

Jednak pomimo tego, że to wszystko wydaje się proste, to niestety większość facetów nie ma absolutnie żadnych rezultatów, gdy próbuje poznawać kobiety przez internet. Jest tak dlatego, bo w internecie wszystko dzieje się bardzo szybko. Jeżeli nie masz dobrych umiejętności, to wszystkie Twoje małe błędy będą eskalowały się w kosmos i dziewczyny nie będą Ci odpisywały, będą urywać rozmowy i nie będą chciały spotkać na randki. Dlatego wielu facetów myśli, że poznawanie kobiet w internecie nie działa dobrze. A po prostu oni nie są świadomi, że nie mają wystarczających umiejętności, żeby to działo. Mają niesamowity potencjał, ale brak im umiejętności wykorzystania swojego potencjału. Internet daje niesamowite możliwości, ale musisz wiedzieć dokładnie co robisz, żebyś mógł zacząć odnosić sukcesy z kobietami w tym środowisku.

Czy to jest wszystko co wiem?

Te wszystkie porady aplikują się generalnie do sfery osiągania sukcesów z kobietami, ale to wszystko trzeba umiejętnie zaaplikować do Twojej indywidualnej sytuacji i charakteru.

Dlatego przez ostatni miesiąc pracowałem po 10-12 godzin dziennie, żeby przygotować DARMOWY trening internetowy, w którym ujawniam mój cały system i proces, dzięki któremu umawiam się nawet na 2 randki dziennie z kobietami które mi się podobają przez internet, a potem jak prowadzę randki i relacje tak, żeby to kobiety same chciały, żeby doszło do czegoś więcej między nami. Pomimo tego, że nie jestem wysoki, nie jestem przystojny i szybko wyłysiałem.

Na razie rejestracje na trening są otwarte, ale testuję wiele rzeczy, więc nie obiecuję jak długo trening będzie dostępny.

Możesz zapisać się tutaj: https://ultrafacet.pl/darmowy-trening/internet/

Ten trening jest bardzo intensywny i zawiera prawdziwą wiedzę której nie widziałeś nigdzie indziej i którą możesz natychmiast zacząć stosować w praktyce, żeby osiągać lepsze rezultaty z kobietami. To nie jest żadne bezużyteczne wideo jakich jest pełno na w internecie i na YT.

To czego się nauczysz w tym treningu, jest odpowiedzialne nie tylko za moje ponad 150 intymnych relacji oraz 2 wieloletnie związki, pomimo że nie jestem przystojny, nie jestem wysoki i szybko wyłysiałem, ale też pomogło wielu moim podopiecznym osiągać niesamowite sukcesy z kobietami.

Dlatego bez znaczenia czy chcesz tworzyć wiele luźnych relacji z kobietami, czy znaleźć szanującą Cię i kochającą kobietę na dziewczynę lub żonę, czy być może nawet jesteś teraz z kobietą z którą jesteś nieszczęśliwy i chciałbyś poznać kogoś na kogo naprawdę zasługujesz, to ten trening jest dla Ciebie.

Zarezerwuj swoje miejsce, dopóki trening jest dostępny tutaj:

https://ultrafacet.pl/darmowy-trening/internet/

Bartek

Podoba Ci się? Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Lipiec 23, 2019
>